Clasament clasa a 5-a:
Nr.crt.Numele si prenumeleClasaScoalaJudetulPunctaj
1Lucaciu Iulia5CNTVGorj9
2Driga Irina5CNTVGorj9
3IONETE MALINA5CNGC MOTRUGorj8
4Radu Alexandru 5CNTVGorj8
5tiloiu darius lucian5Alexandru StefulescuGorj8
6Marius Andrei5CNTVGorj8
7Boltasu Iustin 5 Sf. NicolaeGorj8
8Fintina David Adrian5CNTVGorj8
9Jucan Nicoleta5Alexandru StefulescuGorj7
10Geo5Alexandru ȘtefulescuGorj7
11Casiana5CNTVGorj7
12Popescu Radu Stefan5C-tin SavoiuGorj6
13Sirbu Denisa5 Al. StefulescuGorj6
14Vilcu Sergiu Radu5TUDOR VLADIMIRESCUGorj6
15Birzava Eduard 5 "Gh. Tatarascu"Gorj6
16ROSIANU REMUS5SC GIM P MARCEAGorj6
17Logascu Stefania5Alexandru StefulescuGorj5
18Manasia Nicolas5CNTVGorj5
19Nicolae Vladut5C.N.T.V.Gorj5
20Tănăsoiu Anisia5Sf. NicolaeGorj5
21Eva Stefanoiu5CNTVGorj5
22gridan amalia maria5CNTVGorj5
23Sendroiu Sebastian5Sf. NicolaeGorj4
24Eremia Alessia5 Sfantul NicolaeGorj4
25Stefania Buju5CNTVGorj4
26oros raisa5C.N.T.VOlt4
27Denis Lisita5Gimnaz. Sf. NicolaeGorj4
28MarganAdrian5CNTVGorj4
29Vacaru Vlad Mihai5Sf. NicolaeGorj4
30ILINCA VIVIANA5SF.NICOLAEGorj3
31Coltan Antonia5Alexandru StefulescuGorj3
32Buicu Alexia5CNTVGorj3
33GRIGORE STEFAN5Sc. Gimn.Sf. NicolaeGorj3
34stefantufoi1711CNETGorj3
35VLAD ROBERT IONUT5SC AL STEFULESCU Gorj3
36Prandea Iosif-Mihail5Al. StefulescuGorj2
37Paduraru Bianca5Tudor VlaimirescuGorj2
38Dubaciu Tudor 5C.N.T.VGorj2
39DRAGODAN LUCA DAVID5COLEGIUL NAÍONAL TUDOR VLADIMIGorj2
40Tănăsoiu Amalia5Sf.NicolaeGorj2
41Otat Elena5Gimnazială NovaciGorj2
42Miroiu Calin5C.N.T.V.Gorj1

Clasament clasa a 6-a:
Nr.crt.Numele si prenumeleClasaScoalaJudetulPunctaj
1Buleauca Darius6Sc Gimn. C.BrancusiGorj9
2Malina Alexandra6Sf. NicolaeGorj9
3Caragea Daria6Sc. Gim. C.BrancusiGorj9
4Olaru Elena Luiza6Sc. Gim. C. BrancusiGorj9
5Tirca Maria Teodora6C.N.T.VGorj9
6Nitu Vlad Alexandru6Sc. Gim. C.BrancusiGorj9
7Diaconu Lucian6Alexandru StefulescuGorj8
8Bivol Albert Rafael6CNTVGorj7
9Mario Niculescu6Alexandru StefulescuGorj7
10Garaj Stefania6Gimnazială NovaciGorj7
11Pasare Christina6AL.STEFULESCUGorj7
12DUMITRU MARIA6L.T Baia de FierGorj7
13David Ioana Cristina6CNTVGorj7
14Codiță Alexandra6Gimn Sf NicolaeGorj7
15Popescu Alexandra6Sc. Gim. C.SavoiuGorj7
16ConeaFlavius6Alexandru StefulescuGorj7
17Văcaru Tiberiu Mihai6Alexandru StefulescuGorj6
18Coconetu Robert6Baia de FierGorj6
19Alex M Pirvulescu6Constantin SavoiuGorj6
20Preduta Razvan6Alexandru StefulescuGorj6
21Bunget Calota Călin 6CNTVGorj6
22viktor6C.N.T.VGorj5
23Gavanescu Adrian6"Alexandru Stefulescu"Gorj4
24Mihailescu Rares6Alexandru StefulescuGorj4
25Daniel Tudorescu6Alexandru StefulescuGorj4
26Berci Ioan6Baia de Fier Gorj4
27Pavel Georgiana6Gimn. Sf. NicolaeGorj4
28Neacsa Leonard6C.N.T.V.Gorj4
29neghina daria6constantin savoiuGorj4
30Tudorescu Ioan6Alexandru StefulescuGorj4
31Iacob Larisa6Sc. C-tin SavoiuGorj4
32DUMITRU ANDREEA 6L.T Baia de FierGorj3
33Trotea Teodor6Sc.G C. SavoiuGorj3
34Johnny Popescu6SC. C. SavoiuGorj3
35Pistol Anderei6Sc Gim C Tin SavoiuGorj3
36Darius Popescu6CNTVGorj2
37Ionascu Miruna6L.T. Baia de FierGorj2
38bivol albert6CNTVGorj2
39Popescu Nicole 6StefulescuGorj2
40Dumitru Noelia Elena6Constantin SavoiuGorj2
41Popescu Adela6 C-tin SavoiuGorj2
42Tudorescu Daniel6Alexandru StefulescuGorj1

Clasament clasa a 7-a:
Nr.crt.Numele si prenumeleClasaScoalaJudetulPunctaj
1teica alex7cntvGorj10
2Ciurea-Alexandra7CNTVGorj10
3Cioplea Adrian7C.N.T.V.Gorj10
4Lungescu Giulia 7Tudor Vladimirescu Gorj10
5Stanulescu Darius7Sc.Gim.Al.StefulescuGorj9
6Moescu Ada 7C.N.T.V.Gorj9
7Mirea Vlad5CNTVGorj8
8Holtea Alina 7CNTV Tg.JiuGorj8
9Berca Daria5C.N.T.VGorj8
10Zaharia Marius7L.Teh. Baia de FierGorj8
11MEDINTU ALESSIA7CNTVGorj7
12fab7C.N.T.VGorj7
13Marica Leon7CNSHGorj7
14Gurgu Ilinca7Sc.Gimn."Sf.Nicolae"Gorj6
15Iacobescu Daria7sc.gimn.sfnicolaeGorj6
16Daria Cris Girdu 7C.N.T.VGorj6
17Greere Ioan Stefan7L.T. Baia de FierGorj5
18Delureanu Ana5C.N.T.VGorj5
19Gugea Darius7***Gorj2

Clasament clasa a 8-a:
Nr.crt.Numele si prenumeleClasaScoalaJudetulPunctaj
1Epure Teodora8C.N.T.V.Gorj10
2Popa Iarina-Ioana8CNTVGorj10
3cirnuteodora8C.N.T.VGorj10
4Dobre Edward8CNTVGorj10
5Mitrea Cristian8CNTVGorj10
6Raluca Chiriac8Constantin SavoiuGorj9
7Covei Denis8Gim "Al. Stefulescu"Gorj9
8marinicaalexandra8C.N.T.V.Gorj9
9Chitan Rafael8CNTVGorj9
10Ilea Mario8Gimnaziala Novaci Gorj8
11valeanu andrei8CNTVGorj8
12Stan Andrei8C.N.T.V.Gorj8
13Buzatu Alexandra8„Constantin Savoiu”Gorj8